GUCCI ZBULON TRENDIN E RI/ Turbani, aksesori i padiskutueshëm i "verës 2019" - AlpeGossip
GUCCI ZBULON TRENDIN E  RI/ Turbani, aksesori i padiskutueshëm i “verës 2019”

GUCCI ZBULON TRENDIN E RI/ Turbani, aksesori i padiskutueshëm i “verës 2019”

Jemi prag sezonit veror dhe shumë shpejt do të përballemi me ditët e nxehta por marka e njohru Gucci e ka gjetur një zgjidhje për të gjtihë adhuruesit e modës.

Shajet këto muaj do ti vendosim në kokë në stilin e quajtur “Turban”  dhe mund të gjeni në modele nga më të ndryshmet. “Truban”  na ndryshon komplet   stilin duke na treguar më elegantë dhe “fashion”.

Disa nga modelet më të preferuara janë: printet,ngjyrat me shkëlqim, lulet, vijat thurjet si gërshet apo lidhjet si fjongo dhe ngjyrat që Gucci prezantoi ishin ato me ngjyra të forta.

Shihni disa nga modelet e Gucci-t që prezantoi në sfilatën e fundit.