MBUSHI 26 VJEÇ/ Fustanet vezulluese të Lorit do t’ju lënë pa fjalë – AlpeGossip
MBUSHI 26 VJEÇ/ Fustanet vezulluese të Lorit do t’ju lënë pa fjalë

MBUSHI 26 VJEÇ/ Fustanet vezulluese të Lorit do t’ju lënë pa fjalë

Lori Hoxha ka festuar dje 26 vjetorin e saj, në mënyrën më të bukur të mundshme. Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e ‘Top Medias’, na ka lënë pa mend në kokë me fustanet e saj vezullues, me të cilët mori gjithë vëmendjen.

Bukuroshja preferoi të ndryshonte disa herë look brenda natës, duke u shfaqur herë me fustan rozë të hapur tek pjesa e dekoltesë, e herë vezulluese.

Fustani tjetër i Lorit ishte plot shkëlqim dhe në ngjyrë argjendi me gurë.

I shkurtër deri tek kofshët dhe me një pallto krahëve, Lori dukej më mirë se kurrë në këtë 26 vjetor, të cilin preferoi ta kalonte sa më bukur me shoqe. Edhe askesorët që kurrë nuk mungojnë në dukjen e saj, e bënë Lorin të vezullonte gjatë gjithë natës.