ME DUART E KAPURA/ Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj dukeshin kështu në “Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
ME DUART E KAPURA/ Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj dukeshin kështu në “Kënga Magjike” (FOTO)

ME DUART E KAPURA/ Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj dukeshin kështu në “Kënga Magjike” (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvilluar nata e finale e “Kënga Magjike 2018”.

Përveç këngëtarëve konkurentë ata që binin në sy ishin dhe të ftuarit.

E kështu ndër to ishin edhe Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa e cila ka publikuar një foto së bashku me të në Instagram.

Ato duken për mrekulli dhe kanë kapur duart e njëri tjetrit.

“Mami dhe babi  mbreme tek Kenga Magjike 😝” shkruan Ajola krahas fotos.