Lori e bën sërish! Na fut brenda dollapit gjigand, pamja që çdo vajzë ëndërron (FOTO) - AlpeGossip
Lori e bën sërish! Na fut brenda dollapit gjigand, pamja që çdo vajzë ëndërron (FOTO)

Lori e bën sërish! Na fut brenda dollapit gjigand, pamja që çdo vajzë ëndërron (FOTO)

Ajo është një ndër vajzat më të përfola të showizit shqiptar. E komentuar për pamjen, veshjet, ushqimet që ha dhe gjithçka tjetër, Lori Hoxha ua heq trurin të gjithëve sa here poston në profilin e saj në ‘Instagram’.

S’kishte si të ndodhte ndryshe dhe me postimin e fundit të bukuroshes. Ajo ka ndarë me fansat një foto ku e shohim të veshur me një fustan të bardhë e të shkurtër me lidhëse, ndërkohë që i varen mëngët e gjata e të gjëra.

Mirëpo ajo që u ka rënë në sy të gjithëve kësaj here përveç veshjes, është dollapi gjigand i Lorit në sfondin pas krahëve të saj, i mbushur me veshje, çanta e këpucë pafund, të radhitura njëra pas tjetrës.
Me siguri të shihnin garderobën e Lorit ka qenë për shumë kohë ëndrra e të gjitha vajzave dhe më në fund duket se ajo ua plotësoi të gjithave këtë dëshirë.