Sonila Meço sfidon moshën, tregon trupin që do ta kishte zili çdo femër (FOTO) – AlpeGossip
Sonila Meço sfidon moshën, tregon trupin që do ta kishte zili çdo femër (FOTO)

Sonila Meço sfidon moshën, tregon trupin që do ta kishte zili çdo femër (FOTO)

Gazetarja dhe moderatorja shqiptare, Sonila Meço, pavarësisht se është larguar prej disa kohësh nga ekrani, nuk mungon me postimet e saj në rrjetet sociale.

Meço është 40 vjeçe dhe vitet janë vetëm një numër për të.

Këtë na e dëshmoi me fotot e publikuara ditën e djeshme në “Instagram”, ku Sonila shfaqet e veshur sportive, me streçe, kanatire dhe atlete, duke shijuar rrezet e pranverës.

Ajo që bie në sy është fiziku i moderatores, e cila është super në formë dhe nuk tregon aspak vitet.

Nga komentet kuptojmë që Sonila ndodhet në Dardhë, me bashkëshortin dhe vajzën, Amaris.