”AKTORI MË I MIRË I PORTOKALLISË”/ Ermal Mamaqi bën deklaratën që nuk e prisnim (FOTO) – AlpeGossip
”AKTORI MË I MIRË I PORTOKALLISË”/ Ermal Mamaqi bën deklaratën që nuk e prisnim (FOTO)

”AKTORI MË I MIRË I PORTOKALLISË”/ Ermal Mamaqi bën deklaratën që nuk e prisnim (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, në ”Top Channel” startoi emisioni i njohur i humorit ”Portokalli”. Me plot të qeshura dhe humor, edhe ky sezon filloi me sukses.

Ermal Mamaqi, një ish aktor i ”Portokalli” ditën e djeshme, teksa ndiqte emisionin bëri dhe një deklaratë që nuk e kishim dëgjuar më parë prej tij. Teksa filmonte një pjesë nga emisioni që po e shihte në TV ai shprehet se aktori më i mirë që Portokallia ka është Irgen Cela.

Ky i fundit ndodhej me Ermalin në ato momente dhe të dy dukeshin së bashku teksa qeshnin me njëri-tjetrin. /AlpeGossip.al