NUK VONON SHUMË! Edhe Fifi paska një surprizë të bukur për publikun shqiptar! (FOTO) – AlpeGossip
NUK VONON SHUMË! Edhe Fifi paska një surprizë të bukur për publikun shqiptar! (FOTO)

NUK VONON SHUMË! Edhe Fifi paska një surprizë të bukur për publikun shqiptar! (FOTO)

Duke qenë se këtë vit ishte trend publikimi i albumeve dhe artistë të shumtë shqiptarë lançuan projektet e tyre, edhe Fifi ka menduar një surprizë për fansat e saj.

Këtë vit s’mund të mungonte një album nga Fifi, e cila ka dhënë lajmin e bukur për ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja ka treguar se është ende në punë e sipër të albumit i cili pritet të publikohet së shpejti.

Fifi po e punon me shumë dashuri e përkushtim çdo projekt të sajin, ndaj jemi të bindur se albumi i ri do të na bëjë për vete.

“Nanushaa! Unë jam t’u punu në albumin tem që po shpresoj shumë me e nxjerrë sa më shpejt. Ju betohem që secila këngë është më e bukur se tjetra, mos me thënë që shumica janë balada alla Filloretshe!”

Pikërisht siç i duam! Mezi po i presim!