Komentuesi e ngacmon për të pasmet, Uindi Haxhia s’ia përton, i nxjerrë ‘’të palarat’’ në publik (FOTO) – AlpeGossip
Komentuesi e ngacmon për të pasmet, Uindi Haxhia s’ia përton, i nxjerrë ‘’të palarat’’ në publik (FOTO)

Komentuesi e ngacmon për të pasmet, Uindi Haxhia s’ia përton, i nxjerrë ‘’të palarat’’ në publik (FOTO)

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia ka treguar në publik se preferon të jetë një vajzë e famshme nga ato pa komplekse.

Shpesh bukuroshja preferon ti ngrejë temperaturat në Instagram duke pozuar foto provokative dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi me një foto ku në fokus duken të pasmet e saj.

Mesa duket një koment i një fansi e ka nxehur Uindin dhe bukuroshja e showbizz-it nuk i’a ka përtuar duke i nxjerrë “të palarat” në publik.

“Po ti kur më shkruajte mua ‘je si shpirt’, tani komenton kështu. S’ke faj, të lëndohet egoja mashkullore kur të kthejnë përgjigje në direct message.”- i shkruan Uindi komentuesit në reagimin e saj.