“NUK DI TË BËJ PETULLA”/ Renato Mekolli sherr me konkurrentin, e përjashton live – AlpeGossip
“NUK DI TË BËJ PETULLA”/ Renato Mekolli sherr me konkurrentin, e përjashton live

“NUK DI TË BËJ PETULLA”/ Renato Mekolli sherr me konkurrentin, e përjashton live

Mbrëmjen e djeshme në “Hell’s Kitchen”, ka pasur sërish sherr mes konkurrentëve dhe shefit, Renato Mekollit. Një nga konkurrentët, Ledjoni tha se nuk dinte të gatuante petulla dhe kjo bëri që ai dhe shefi të përfshiheshin në debat.

Renato” S’je rritur me petulla? Turp

Ledjoni: Ne kemi traditë kulaçin

Renato: Turp i botës, mos të dish të bësh petulla

Ledjoni: E ke shumeë gabim shef

Renato: Unë e kam gabim? Sa vjeç je ti more djalë?

Ledjoni: 28

Renato: 28? Kush është pasioni jot?

Ledjoni: Aktrimi

Renato: Aktrimi? Pse u fute këtu brenda?

Ledjoni: Për sfidë

Renato: Çfarë sfide? Këtu kemi të bëjmë me kuzhinën. Ku lidhet aktrimi me gatimin?

Ledjoni: Kanë të bëjnë shumë

Pas kësaj, Renato e përjashtoi nga kuzhina Ledjonin.

Renato: Ke ngatërruar rrugën. S’jemi për aktrim këtu. Dil përjashta