Shokon Xheni: I fton fansat të shohin videon me pullë të kuqe të VIP-it shqiptar – AlpeGossip
Shokon Xheni: I fton fansat të shohin videon me pullë të kuqe të VIP-it shqiptar

Shokon Xheni: I fton fansat të shohin videon me pullë të kuqe të VIP-it shqiptar

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni është kthyer në një nga ish-banoret e “Big Brother” më të komentuara në media, sidomos për postimet e saj të cilat shpeshherë është dyshuar se i dedikoheshin Benardit, megjithatë dyshja duket se i kanë ndarë rrugët dhe nuk ka shpresa për rikthim.

Sot Xheni ka tërhequr vëmendjen me një postim ku i kërkon fansave të ndjekin një faqe në Instagram për të parë një video +18 të një VIP-i shqiptar të cilin nuk ja përmend emrin.

“Për të parë videon +18 që ka bër VIP shqiptare vetëm që të futet në Big Brother follow faqen”, shkruan Xheni, postim i cili i ka habitur fansat e saj. Për kë VIP ta ketë fjalën ish-banorja?