ERDHI DIMRI/ Blogeret që na treguan veshjet më TREND të kësaj jave: Nga Armina tek Jonida (FOTO) – AlpeGossip
ERDHI DIMRI/ Blogeret që na treguan veshjet më TREND të kësaj jave: Nga Armina tek Jonida (FOTO)

ERDHI DIMRI/ Blogeret që na treguan veshjet më TREND të kësaj jave: Nga Armina tek Jonida (FOTO)

Mesa duket blogeret shqiptare kanë lënë veshjet ekspozuese dhe kanë filluar me trendet e sezonit dimëror. Ne kemi hedhur një sy në rrjtein social “Instagram” duke përzgjedhur disa nga veshjet më të bukura të blogereve.

Me anë të një vëzhgimi të vogël ne kuptuam se tendeca e modës vazhdon të jetë po e njëjtë por gjëja e rëndësishme është të zgjedhim modelet dhe kombinimet e duhura.

Jonida Maliqi na tregon se kostumin sportiv përveç  takave mund ta veshim edhe me një pallto të gjatë. Ndërkoh Armina vazhdon të kombinoj trendet e reja me modën e vitet 60.Lori dhe Anxhelina janë të fiksuara pas dy priteve me “in” kuadratat dhe printi leopardit dhe mesa duket dy vajzat nuk kanë për të hequr dorë.

Anxhelina Kotorri

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

AlpeNews.al