MË TË DASHURUAR SE KURRË/ Ramush Haradinaj puthje pasionante me gruan "live" në emision (VIDEO) - AlpeGossip
MË TË DASHURUAR SE KURRË/ Ramush Haradinaj puthje pasionante me gruan “live” në emision (VIDEO)

MË TË DASHURUAR SE KURRË/ Ramush Haradinaj puthje pasionante me gruan “live” në emision (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sa herë që merr pjesë nëpër emisionet argëtuese mundohet të lë anash petkun e politikanit për t’iu përshtatur tematikës së shouit televiziv.

Haradinaj i cili është i martuar me prezantuesen, Anita Muçaj i tillë është shfaqur edhe gjatë intervistës së fundit.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, në emisionin ‘Xing’ dyshja janë puthur gjatë transmetimit dhe kjo e ka dëshmuar faktin se jashtë obligimeve politike, para kamerës ai është tejet i thjeshtë.