“NUK PO E NJOHIM DOT”/ Ronela Hajati publikon foton në moshën 15 vjeçare – AlpeGossip
“NUK PO E NJOHIM DOT”/ Ronela Hajati publikon foton në moshën 15 vjeçare

“NUK PO E NJOHIM DOT”/ Ronela Hajati publikon foton në moshën 15 vjeçare

Këngëtarja e njohur ka vendosur  të publikojë një foto  ku është 15 vjeç.

Ronela shfaqet e veshur me uniformën e shkollës, që në ato vite ishte një këmishë e bardhë dhe një kollare në ngjyrë të zezë, ndërsa poshtë ka veshur një golf në ngjyrë të verdhë. Pa make up dhe me flokët e zeza me onde, këngëtarja shfaqet duke buzëqeshur.

“Si janë 15-vjeçaret sot, si kam qenë unë” – shkruan Ronela Hajati.

Dhe vite më vonë, Ronela publikon foton në ditën e sotme, ku shfaqet pa make up dhe me vetulla të pastruara.