Aksesori që po “çmend” femrat e njohura shqiptare dhe e bën veshjen tuaj trendi (FOTO) – AlpeGossip
Aksesori që po “çmend” femrat e njohura shqiptare dhe e bën veshjen tuaj trendi (FOTO)

Aksesori që po “çmend” femrat e njohura shqiptare dhe e bën veshjen tuaj trendi (FOTO)

Një ndër aksesorët që nuk duhet të mungojë në gardërobën e një femre janë kapelat. Mjafton një kapelë e zgjedhur me shije dhe veshja merr kuptim krejtësisht tjetër.

Vajzat e ekranit dhe blogeret e modës na kanë dëshmuar në çdo moment që kapela është një ndër aksesorët e tyre më të dashur që i bën të shfaqen në sytë tanë plot stil.

Nuk ka rëndësi nëse është një kapelë me strehë, sportive ose e llojit “Bereta”, mjafton ta kombinoni siç duhet dhe do të dukeni “cool”.

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Irena Kita

Orinda Huta

Luana Vjollca

Orgesa Zaimi

Viola Spiro

 

Eli Fara

 

Venera Lumani