BLUZAT ME LIDHËSE/ Ja rastet kur dukesh perfekt (FOTO) - AlpeGossip
BLUZAT ME LIDHËSE/ Ja rastet kur dukesh perfekt (FOTO)

BLUZAT ME LIDHËSE/ Ja rastet kur dukesh perfekt (FOTO)

Modeli i bluzës së lidhur, është hit i vërtetë veror, sepse lidhëset, kravatat dhe shiritat të cilat lidhen në pjesën e stomakut dhe të shpinës paraqesin detajin më delikat në një veshje duke u bërë madje edhe joshëse dhe jo vetëm, por edhe krejt të veçantë.

Vera tanimë duket se ka hyrë fuqishëm me temperaturat e larta, dhe kur më shumë se këto ditë do të preferonim të vishnim bluza valëvitëse të cilat zbulojnë ndërkohë edhe trupin tonë të nxirë nga dielli.

Këtë e dinë shtëpitë e mëdha të modës dhe brendet e modës sipas blogereve të ndryshme, andaj këtë verë na kanë përgatitur modele të llojllojshme me lidhëse të cilat janë shumë delikate dhe romantike.

Modele të pazakonshme me shirita asimetrikë të cilët lidhen si kravatë dhe nyjë janë detaje zbukuruese më të përfaqësuara, të cilat zbukurojnë këto bluza trendi të cilat po e rendisim më poshtë;