Ja rrobat “Gucci” mijëra euroshe të bebes së Adelina Tahirit… (FOTO) – AlpeGossip
Ja rrobat “Gucci” mijëra euroshe të bebes së Adelina Tahirit… (FOTO)

Ja rrobat “Gucci” mijëra euroshe të bebes së Adelina Tahirit… (FOTO)

Pas martesës së saj pak javë më parë, menjëherë më pas nisën aludimet se Adelina Tahiri ishte shtatzënë.
Këngëtarja nga Kosova nuk ka pranuar të prenoncohet për median megjithëse burime pranë çiftit e kanë konfirmuar këtë lajm të gëzueshëm.

Së fundmi vëllai i saj i ka dhënë fund spekulimeve duke zbuluar gjithçka. Edmond Tahiri nëpërmjet një postimi në historinë e Instagram-it na ka shfaqur disa rroba për fëmijë të vegjël që jo vetëm vërtetojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël por gjithashtu ka zbuluar edhe gjininë.

Adelina është në pritje të një djali dhe kjo duket qartë nga rrobat me detaje ngjyrë blu.