“DHURATA TË SHTRENJTA, SHTRAT ME PETALE”/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes së Encës (FOTO) – AlpeGossip
“DHURATA TË SHTRENJTA, SHTRAT ME PETALE”/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes së Encës (FOTO)

“DHURATA TË SHTRENJTA, SHTRAT ME PETALE”/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes së Encës (FOTO)

Ajo ka pak ditë që ka festuar ditëlindjen.

Por dhuratat ende nuk kanë mbaruar për Encën. Këngëtarja ka zbuluar përmes ‘Instastory’ një shtrat të mbushur me trëndafila rozë dhe dhurata të shtrenjta.

Megjithëse ajo nuk flet asnjëherë për jetën private, petalet e trëndafilave mbi një shtrat na bëjnë të mendojnë se pas gjithë këtyre fshihet ndoshta i dashuri i saj./Panorama Plus.

Image

Image

Image

Image

Image