“ATO LEKËT, DO M’I JAPËSH…”/ Klajdi Haruni ka një fanse të çmendur, i hidhet në krahë në mes të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
“ATO LEKËT, DO M’I JAPËSH…”/ Klajdi Haruni ka një fanse të çmendur, i hidhet në krahë në mes të emisionit (FOTO)

“ATO LEKËT, DO M’I JAPËSH…”/ Klajdi Haruni ka një fanse të çmendur, i hidhet në krahë në mes të emisionit (FOTO)

“Klanifornia” është emisioni më i ri televiziv i cili prej momentit kur ka filluar ka shkaktuar jo pak humor dhe të qeshura me momente të paharrueshme për publikun në sallë dhe për ata që e kanë ndjekur nga ekrani.

I ftuar këtë rradhë ka qenë këngëtari korçar, Klajdi Haruni i cili ka folur për momente të ndryshme të karrierës së tij muzikore.

Por mbrëmja dhe momenti i intervistës pati edhe një moment kulminant kur një fanëse e tërbuar u hodh në krahët e tij.

E vërteta nuk qëndron kështu sepse fansen e imitonte aktori, Eglein Laknori i cili iu ul në prehër Klajdit duke i kërkuar të bëjnë foto.

“Po kjo qenka fanse shumë intensive. S’ka kaq shumë intensive”, tha Klajdi.

“Ato lekët do m’ i japësh tani apo do m’i dërgosh më bankë? Hajde me mua”, i tha fansja.

“Jo, jo! Në prapaskenë”, u hodh Marina. “Mua shyqyr më doli fati, Marina thotë jo, jo”, iu kthye Klajdi duke shkaktuar shumë të qeshura tek publiku i pranishëm në skenë.