“NUK DUA VETËM KUPËN”/ Në një lidhje me Kejsi Tolën? Ngre dyshimin te FLORI (FOTO) – AlpeGossip
“NUK DUA VETËM KUPËN”/ Në një lidhje me Kejsi Tolën? Ngre dyshimin te FLORI (FOTO)

“NUK DUA VETËM KUPËN”/ Në një lidhje me Kejsi Tolën? Ngre dyshimin te FLORI (FOTO)

Kantautori Flori Mumajesi dhe këngëtarja Kejsi Tola janë vënë kohët e fundit në qender të vemendjes. Ata janë përfolur nga shtypi rozë për një lidhje të mundshme dashurie.

Shkak për ngritjen e këtyre dyshimeve u bë performanca e Kejsit tek ‘E diela Shqiptare”, ku iu bashkua edhe Flori dhe dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Ndërsa ditën e sotme Flori i ka shtuar më shumë dyshimet për shkak të një postimi në rrjetet sociale. Ai ka publikuar në Instastory një foto të Kejsit dhe i ka vënë asaj edhe një zemër.