NDODH ÇUDIA PRANË “WINDSOR CASTLE”/ Kalorësoja e dehur bën GJESTIN e turpshëm, puth… (FOTO) – AlpeGossip
NDODH ÇUDIA PRANË “WINDSOR CASTLE”/ Kalorësoja e dehur bën GJESTIN e turpshëm, puth… (FOTO)

NDODH ÇUDIA PRANË “WINDSOR CASTLE”/ Kalorësoja e dehur bën GJESTIN e turpshëm, puth… (FOTO)

Diçka mjaft e pakëndshme ka ndodhur në kështjellën “Windsor”.

Një kalorëse 25 vjeçare e dehur ka tentuar të puthë me zor ushtarin gjatë kohës që ishin në detyrë pranë kështjellës “Windsor”.

“Më ndihmoni”, bërtiti ushtari teksa Alice Holmes ishe ngjitur me trupin e tij e bënte xhestin e turpshëm.

Kjo ngjarje ka shkaktuar reagime të mëdha pasi Alice ia hodhi paq  vetëm me një qortim.

“Nëse këtë do e kishte bërë një ushtar mashkull ai menjëherë do të përjashtohej nga ushtria dhe do dërgohej në burg.”, shpreheshin disa ng kolegët e saj të pakënaqur nga mos dënimi i Alice dhe favorizimi i gjinisë femërore.