FUNDJAVA E VIP-ave/ “Arratisje” dhe përkushtimi i familjes. Ja si zgjodhën ata të kalojnë këto dy ditë relaksi (FOTOT) – AlpeGossip
FUNDJAVA E VIP-ave/ “Arratisje” dhe përkushtimi i familjes. Ja si zgjodhën ata të kalojnë këto dy ditë relaksi (FOTOT)

FUNDJAVA E VIP-ave/ “Arratisje” dhe përkushtimi i familjes. Ja si zgjodhën ata të kalojnë këto dy ditë relaksi (FOTOT)

Jemi në ditën e fundit të javës dhe disa prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur të relaksohen dhe qetësohen në mënyra të ndryshme.

Shumica prej tyre kanë zgjedhur të shëtisin me fëmijët e disa prej tyre kanë zgjedhur një destinacion tjetër larg zhurmës në këto dy ditë pushimi.

Alpegossip.al ju sjell me foto momentet e tyre të veçanta në këtë fundjave.

Amarda Toska ka zgjedhur të kalojë fundjavën me fëmijët duke shkuar në Katodrom dhe në foto shihet që aty po argëtohen.

View this post on Instagram

🌸 SUNDAY 🌸

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Një tjetër nga gocat e showbizzit që ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë me djalin është Arbana Osmani, ku dhe në foto sduket që po bëhen gati para kohe për Halloween pasi dhe vetë ajo ashtu shprehet.

Gjithashtu edhe Rezarta Shkurta ka zgjedhur që këto dy ditë fundjave të shkojë në pishina jashtë Shqipërisë në Prishtinë me vajzën dhe bashkëshortin e saj.

Olta Boka ka zgjedhur që këtë fundjavë të nxjerrë për shëtitje të voglën e saj nga Parku i Liqenit ktu në Tiranë.

Ndërsa Alba Hoxha ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në Korçë.

View this post on Instagram

@dollskill 🤗 #jumpsuit

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Aulona Musta ka zgjedhur të shkojë në banjat e Bënjës në Përmet me bashkëshortin dhe vajzën.

Orgesa Zaimi e ka kaluar kohën fuke luajtur letra me vajzën dhe djalin e saj.