VERA QË ERDHI ME BUZËT E KUQE/ Nga Marina Vjollca tek Aurela Hoxha. Ja çfarë zgjodhën VIP-et shqiptare… (FOTO) – AlpeGossip
VERA QË ERDHI ME BUZËT E KUQE/ Nga Marina Vjollca tek Aurela Hoxha. Ja çfarë zgjodhën VIP-et shqiptare… (FOTO)

VERA QË ERDHI ME BUZËT E KUQE/ Nga Marina Vjollca tek Aurela Hoxha. Ja çfarë zgjodhën VIP-et shqiptare… (FOTO)

Të hapur,e kuqe gjaku, në vishnje,të ndezur? Në “masterclass-in” e fundit nga revista Vogue u bënë shumë pyetje për nuancat e të kuqes. Por si të gjeni nuancën tuaj në shumëllojshmërinë e ngjyrave të buzëve? Nuk është e thjeshtë kur ofrohen kaq shumë.

Edhe të famshmet tona duket se dinë ta kombinojnë shumë mirë këtë ngjyrë dhe sigurisht të duken rrëzëllitëse. Madje disa prej tyre janë besnike të së kuqes së buzëve. Jeni në mëdyshje?!

Elvana, Roza, Rita Ora dhe disa prej femrave më të bukura e kanë zgjidhjen për ju:

Elvana Gjata

Roza Lati

Kida 

Rita Ora

Nora Istrefi

Marina Vjollca

Beatrix Ramosaj

Aurela Hoxha

Përgatiti: AlpeNews.al