E PABESUESHME/ Bes Kallaku i merr vendin Kledi Kadiut në "Dance with me" (FOTO) - AlpeGossip
E PABESUESHME/ Bes Kallaku i merr vendin Kledi Kadiut në “Dance with me” (FOTO)

E PABESUESHME/ Bes Kallaku i merr vendin Kledi Kadiut në “Dance with me” (FOTO)

Siç Alketa njoftoi edhe javën e kaluar Kledi Kadiu nuk do mundet të jetë në jurinë e “Dance with me” për dy javë pasi balerini ndodhet në Romë për koncertin “Të Bashkuar në Muzikën dhe Kujtimin e Skënderbeut”, organizuar nga Ambasada e Shqipërisë në Selinë e Shenjtë.
Mbrëmjen e sotme Kledin e ka zëvendësuar Bes Kallaku. Aktori i humorit është ulur në karrigen e jurisë së spektaklit për të gjykuar kërcimet e konkurrentëve dhe sigurisht humori nuk ka munguar.

Jo vetëm Besi, por edhe Anjeza është mbrëmjen e sotme pjesë e jurisë për shkak se moderatorja ka pësuar një incident dhe nuk mund të kërcejë.