BABË E BIJË/ Blendi Fevziu publikon foton me vajzën nga “Vatican-ni” – AlpeGossip
BABË E BIJË/ Blendi Fevziu publikon foton me vajzën nga “Vatican-ni”

BABË E BIJË/ Blendi Fevziu publikon foton me vajzën nga “Vatican-ni”

Gazetari i njohur Blendi Feziu është i njohur për karrierën e tij dhe emisionin e tij politikë, por ai është edhe babai i dy vajzave.

Ditën e  sotme ai ndodhet në Vatikan per 550 vjetorin e vdekjes se Skenderbeut, ku prezent do të jetë Papa Françesku dhe emra shumë të njohur të skenës,si Dua Lipa,Kledi Kadilli.

Blendi ka publkuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet me vajzën e madhe Michel ,me një pamje të thjesht dhe elgeante ajo duket si një zonjush e bukur.