FERO BABA PËR HERË TË PARË? Arbenita tregon barkun e fryrë (FOTO) - AlpeGossip
FERO BABA PËR HERË TË PARË? Arbenita tregon barkun e fryrë (FOTO)

FERO BABA PËR HERË TË PARË? Arbenita tregon barkun e fryrë (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale dhe çdo e rreth tyre përbën kuriozitet për publikun.
Së fundmi Arbenita ka postuar një video krah një mikeshe dhe vendos dorën te barku teksa thotë “Shtatzëna të lumtura”.

Pas kësaj videoje ku shfaqet me barkun e fryrë kanë nisur thashethemet se modelja është shtatzënë.

Megjithatë nuk dihet ende nëse kjo është një shaka nga Arbenita apo një dëshirë e saj për të ardhmen.