MODELJA SUPER SEKSI/ Njihuni me 21-vjeçaren bombastike që ka vjedhur zemrën e Leo DiCaprio – AlpeGossip
MODELJA SUPER SEKSI/ Njihuni me 21-vjeçaren bombastike që ka vjedhur zemrën e Leo DiCaprio

MODELJA SUPER SEKSI/ Njihuni me 21-vjeçaren bombastike që ka vjedhur zemrën e Leo DiCaprio

Për modelen dhe aktoren Camila Morrone ky ka qenë një vit i shkëlqyer: 21-vjeçarja ka marrë pjesë në 2 filma, ishte në cover të Vogue, ka udhëtuar botën, dhe është e dashura e një prej meshkujve më të lakmuar të globit.

Çifti ka një diferencë moshe prej 23 vitesh, pork jo nuk I ka penguar aspak që të shijojnë një romancë të bukur e intensive, madje zëra thonë së Camila mund të jetë e duhura që aktori 44-vjeçar ta çojë drejt altarit.

Më poshtë gjeni disa foto të ‘fatlumes’ që ka vjedhur zemrën e yllit të kinematografisë.