DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ “Ezel” i bën bashkëshortes dhuratën me çmim marramendës (FOTO) – AlpeGossip
DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ “Ezel” i bën bashkëshortes dhuratën me çmim marramendës (FOTO)

DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ “Ezel” i bën bashkëshortes dhuratën me çmim marramendës (FOTO)

Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu po pret plot emocion të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e fundit të pritjes së ëmëbl dhe çifti do bëhen me një vajzë. Ata kanë menduar edhe emrin për vogëlushin të cilën do ta quajnë Lalin. Mediat turke kanë zbuluar se së fundmi Kenan i ka bërë një dhuratë marramendëse bashkëshortes. Ai ka blerë një vilë në Bodrum që kushton 3 milion lira turke apo më shumë se 300 mijë euro. Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal u martuan në vitin 2016. Ky do të jetë fëmija i parë për çiftin. Kenan u bë i famshëm në vendin tonë me rolin e “Ezel”.