Pasi Noizi tha që emri i tij është nëpër librat e shkollës/ Reagon Stresi dhe shihni çfarë ka bërë (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Noizi tha që emri i tij është nëpër librat e shkollës/ Reagon Stresi dhe shihni çfarë ka bërë (FOTO)

Pasi Noizi tha që emri i tij është nëpër librat e shkollës/ Reagon Stresi dhe shihni çfarë ka bërë (FOTO)

Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili me këngët e tij u bë tejet i dashur për të rinjtë. Dhe duket se tekstshkrueshit e kanë vënë re këtë dashuri të madhe të të rinjve dhe e kanë përdorur në librat shkollore! Mbrëmjen e djeshme, Noizy publikoi në profilin e tij në “Instagram” një foto të shkëputur nga një libër shkollor, në të cilin pyeten nxënësit për jetën e reperit.

“Noizy është __ më i njohur për të rinjtë shqiptar. Ai lindi në qytetin e ___. Disa nga këngët e tij janë:____” – shfaqet në foton e publikuar nga Noizy, krahas së cilës shkruan “në tekste shkollore”.

Një postim të ngjashëm ka bërë edhe Stresi i cil ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto nga një teks shkollor ku përmendet pseudonimi i tij dhe shkruan: “Trregojnë tregime nxënësve, ndër ta personazhi Stresi, hahata happy” dhe fansat nuk mund të mos etiketonin Noizyn në këtë foto.