Klipi i tij u shpërnda nga VIP-at/ Kush është Lioneli, talenti i vogël që i preku të gjithë me këngën e tij – AlpeGossip
Klipi i tij u shpërnda nga VIP-at/ Kush është Lioneli, talenti i vogël që i preku të gjithë me këngën e tij

Klipi i tij u shpërnda nga VIP-at/ Kush është Lioneli, talenti i vogël që i preku të gjithë me këngën e tij

Mbrëmjen e kaluar u vu re që në profilin e shumë njerëzve të njohur u shpërnda kënga e artistit më të ri Lionel Boci.

Kënga në bashkëpunim me këngëtarin Irkenc Hyka kishte një mesazh të fortë për fëmijët të cilët braktiseshin që në lindje.

Lioneli i braktisur adoptohet nga një grua e moshuar dhe gjatë jetës bëhet një djalë mjaft i pasur.

Lionel Boci nuk është i panjohur pasi e kemi parë në klipet e Bes Kallakut.

Djaloshi duket se ka një talent të madh jo vetëm ne fushen e muzikës por edhe në aktrim.

Klipi “Pasqyrë” ka nota të forta emocionale dhe është realizuar mjeshtërisht nga talenti më i ri, që duket se do të pushtojë skenën shqiptare.

Lioneli është djali i çiftit të njohur Kristian dhe Drilona Boci.

Ky është klipi i parë i Lionelit dhe duket që e ka nisur me këmbë të mbarë ngjitjen në majat e suksesit.