JE QEJFLI?? Kejvina vë në siklet Bujar Asqeriun, aktori i jep përgjigjen epike – AlpeGossip
JE QEJFLI?? Kejvina vë në siklet Bujar Asqeriun, aktori i jep përgjigjen epike

JE QEJFLI?? Kejvina vë në siklet Bujar Asqeriun, aktori i jep përgjigjen epike

Aktori shumë i dashur për publikun, Bujar Asqeriu është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ku gjatë emisionit nuk i ka shpëtuar as pyetjes së Kejvinës e cila gjen gjithnjë pyetje pikante që shkaktojnë të qeshura apo i vendosin të ftuarit në siklet
“Ju aktorët thonë që jeni shumë qejflinj, është e vërtet?”, ishte pyetja e Kejvinës për Bujar Asqeriu.

Fillimisht aktori u vendos në siklet dhe nisi të bënte shaka, por me pas dha një përgjigje epike: “Po vd.ekt ai që s’ka qejf”, duke shkaktuar shumë të qeshura.