NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut shtatzënë (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut shtatzënë (FOTO)

NË PRITJE TË FËMIJËS SË KATËRT/ Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut shtatzënë (FOTO)

Një lajm i bukur vjen nga këngëtari shumë i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu i cili do të bëhet baba për herë të katërt.
Burime për revistën Class bëjnë me dije se bashkëshortja e Ermalit, Ariana është shtatzënë.

Madje në foton e saj të fundit shfaqet me barkun pak të fryrë.

Nuk dihet ende gjinia e fëmijës së katërt dhe çifti kanë preferuar që lajmin mos ta bëjnë publik derisa u mësua nga mediat.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana kanë dy vajza dhe një djalë.