Zbulohet më në fund arsyeja e zënkës së Rozana Radit dhe Fiori Dardhës: Ia mbushën mendjen të tjerët! – AlpeGossip
Zbulohet më në fund arsyeja e zënkës së Rozana Radit dhe Fiori Dardhës: Ia mbushën mendjen të tjerët!

Zbulohet më në fund arsyeja e zënkës së Rozana Radit dhe Fiori Dardhës: Ia mbushën mendjen të tjerët!

Në mediat online u përfol shumë për zënkën mes Fiori Dardhës dhe Rozana Radit në fillimet e emisionit “Boom”. Askush nuk e dinte deri më tani arsyen e vërtetë përse një miqësi 24-vjeçare mes dy vajzave u kris dhe bëri që për një kohë prej 6 muajsh ato të mos kishin asnjë kontakt me njëra tjetrën.

Të ftuara në emisionin “Thumb” Fiori dhe Rozana kanë sqaruar për herë të parë publikisht se përse nuk folën për një kohë të gjatë.

Rozana: “Ne jemi zënë se ti nuk më lë të flas. ”

Fiori: “Ne u zumë me të vërtetë. Rozit i mbushën mendjen top që unë nuk e lija të fliste. Që unë kasha gjithë protagonizmin në emission dhe kjo ishte hija, për të më bërë fresk mua. Një ditë të bukur unë u zgjova dhe thashë po e lë Rozin të flas. Ishin fillimet e emisionit, unë kasha më shumë ekperiencë, Rozi e kishte për here të parë. Ne tani e dime kush ia mbushi mendjen. Dhe kështu lindi debati sepse në dialogun që zhvillojmë në emision nuk ka skenar. Unë nuk i fola e para.”

Rozana: “Me Fiorin zihesh duke ngrënë bakllava. Zihemi shumë herë. Ne kur zihemi ndërpresim komunikimin. Mamaja e Fiorit dhe motra ime tentuan të na pajtonin por ne nuk pranonim.”,- u shprehën moderatoret.

Thumb pj 3 17 shkurt

Rozana Radi dhe Fiori Dardha tregojne publikisht arsyen e zenkes qe krisi miqesine 24 vjecare. Perse Fiori nuk e ftoi Rozanen ne dasme? Si u pajtuan dy moderatoret? Fiori rrefen rastin kur i ka derguar bashkehsortit 118 mesazhe dhe pergjigja e tij ka qene thjesht epike. Rozana Radi rrefen pengun e saj ne karriere e gjate, vendin e saj ne teatrin Kombetar e ka zene nje i patalentuar. Ndiqni intervisten! 🙂

Posted by Blitz.al on Samstag, 17. Februar 2018