Vëllai i Adelinës konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
Vëllai i Adelinës konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO)

Vëllai i Adelinës konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO)

Adelina Tahiri prej disa ditësh është përfolur se është shtatzënë me partnerin e saj biznesmen, Serjozha Markov.

Këngëtarja ende nuk ka reaguar në lidhje me këto thashetheme, por ka qenë vëllai i saj që ka konfirmuar lajmin e madh. Vëllai i Adelinës, Edmondi, ka publikuar në “Instagram” disa veshje fëmijësh duke konfirmuar kështu në mënyrë të tërthortë shtatzëninë e së motrës.

Jo vetëm kaq por me këto foto Edmondi na ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Detajet me ngjyrë bojëqielli tek veshjet e publikuara na tregojnë se Adelina është në pritje të një djali.