DITËLINDJA E MC KRESHËS/ Ja sa vjeç bëri sot rreperi nga Kosova – AlpeGossip
DITËLINDJA E MC KRESHËS/ Ja sa vjeç bëri sot rreperi nga Kosova

DITËLINDJA E MC KRESHËS/ Ja sa vjeç bëri sot rreperi nga Kosova

Dita e sotme për reperin nga Mitrovica Mc Kreshën, është një ditë shumë e rëndësishme dhe shkak për këtë është ditëlindjae tij e 34.

Së fundmi është aktori i famshëm, Blerim Destani ka zgjedhur një fotografi për të uruar Kreshën. “Edhe 100 vllau”, është mbishkrimi i imazhit.

Kresha dhe Blerimi kanë raporte tejet të mira, pasi shpesh shfaqen në shoqërimin e njëri-tjetrit.

lajmi_1.jpg