“PARTNERI MË THA…”/ Jori Delli zbulon si e ka ngacmuar Kristiano Ronaldo: Më preku flokët… – AlpeGossip
“PARTNERI MË THA…”/ Jori Delli zbulon si e ka ngacmuar Kristiano Ronaldo: Më preku flokët…

“PARTNERI MË THA…”/ Jori Delli zbulon si e ka ngacmuar Kristiano Ronaldo: Më preku flokët…

Modelja Jori Delli ka tërhequr vëmendjen e publikut pasi prezantua përmes një kërcimi sensual shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Dikur, ajo bëri jehonë në mediat italiane, pasi është shprehur se ka takuar futbollistët më të famshëm, Ronaldon dhe Nejmar.

Në gusht të 2019-s, modelja ishte protagoniste në një spot reklamash me futbollistët e njohur. Ato shihen të veshur si aristokratë, e më pas Nejmar e Kristiano nisin dyluftimin me shpata. Gjatë një bisede me Dean, Jori ka treguar historinë se si ish- i dashuri i saj është bërë xheloz për CR7-ëm dhe se si ky i fundit e ka ngacmuar atë.

“Kur bëhen ato spotet, ai ose ajo nuk do rrijë aty gjithë ditën që të bëjë ato provat. Ne duhet të jemi të gjithë gati kur të vijë ai. Kristiano nuk ka bërë asnjë provë, ka hyrë menjëherë dhe ka thënë ‘çfarë duhet të bëj unë?’. Nuk e ke idenë sa lekë ka marrë për nja gjysmë ore. Gjymë milioni ose një million. Më pas mora telefonin, u ula në një cep dhe fillova të flisja me të dashurin që kam pasur në atë kohë, quhej Simone. I thashë që po pres të bëj sportin dhe e kam me Kristiano Ronaldon. Më mori direkt në telefon dhe më tha: ‘Oo ti tani do më lësh mua, ti e di që ai është ndyrësirë’.