Almeda ti je? Prezantuesja kthehet në kineze dhe do t’ju lej me gojë HAPUR (FOTO) – AlpeGossip
Almeda ti je? Prezantuesja kthehet në kineze dhe do t’ju lej me gojë HAPUR (FOTO)

Almeda ti je? Prezantuesja kthehet në kineze dhe do t’ju lej me gojë HAPUR (FOTO)

Pak para fillimit të natës së sotme të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka treguar pamjen me të cilën do të shfaqet sot. Dhe jo as nuk i ka prerë flokët e as nuk ka ndryshuar ngjyrën e tyre.

Por një transformim i prezantueses si kineze ka bërë që ajo thuajse të mos njihet.

Me shkopa në kokë e me buzët e kuqe, Almeda duket fiks si një vajzë aziatike.

Kohët e fundit prezantuesja shumë e dashur për publikun, po eksperimenton shumë me pamjen.