GUXOI SËRISH/ Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe mahnit me format trupore – AlpeGossip
GUXOI SËRISH/ Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe mahnit me format trupore

GUXOI SËRISH/ Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe mahnit me format trupore

Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe

Aktorja ka pozuar nga pushimet, e veshur me rrobabanjo me ngjyra dhe me flokët e lëshuara. Ajo ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit pasi shfaqet në super formë.

Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe

Kujtojmë se Adriana është komentuar shumë për jetën private. Vetëm pak kohë më parë aktorja i dha fund lidhjes me futbollistin afrikan, Keith.

Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe

Adriana Matoshi del për herë të parë me rrobabanjo dhe