ÇFARË NDODH NË UDHËTIMET E VESËS ME TË BIRIN? Këto foto do ju zbukurojnë ditën – AlpeGossip
ÇFARË NDODH NË UDHËTIMET E VESËS ME TË BIRIN? Këto foto do ju zbukurojnë ditën

ÇFARË NDODH NË UDHËTIMET E VESËS ME TË BIRIN? Këto foto do ju zbukurojnë ditën

Këngëtarja Vesa Luma publikon shpesh foto të djalit të saj dhe momente krah tij. Liani i vogël është tashmë i famshëm dhe të gjithë e duan dhe shkruajnë për të. Edhe sot këngëtarja ka publikuar disa foto të tij, duke e nisur ditën me postimet për të voglin. Ajo ka treguar se i gjithë albumi i postuar është kapur në momentet kur Lian imiton mamin e tij.

“Kur je në rrugë të gjatë dhe imiton mamin ‘tu bo foto”,-ka shkruar Vesa.

Mjafton t’i hedhësh një sy të gjitha fotove dhe nuk do të shqitet buzëqeshja nga fytyra për disa orë. I ëmbli Lian do jua zbukurojë ditën me këto shprehi të çiltra. Edhe ndjekësit e këngëtares kanë rënë në një mendje me ne.