Armina Mevlani jep lajmin e bukur! Familja e saj dhe e Shkëlzenit është shtuar me një anëtar të ri (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani jep lajmin e bukur! Familja e saj dhe e Shkëlzenit është shtuar me një anëtar të ri (FOTO)

Armina Mevlani jep lajmin e bukur! Familja e saj dhe e Shkëlzenit është shtuar me një anëtar të ri (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Ata shpeshherë me postimet e tyre në rrjete sociale kanë treguar se i adhurojnë dhe i duan shumë kafshët. Dhe mesa duket ata kanë vendosur të marrin një anëtar të ri në familjen e tyre, një mace.

Lucy mban emrin macja që çifti sapo ka marrë në shtëpi dhe Armina e ka ndarë gëzimin e familjes me ndjekësit e saj duke postuar foton e maces në Instastory.

“Lucy , anëtarja e re e familjes tonë” – shkruan fashionista mbi foton e maces duke etiketuar dhe partnerin e saj, Shkëlzenin.