NËNA E PËRCOLLI NUSE/ Gresa Behluli sjell këngën që do t’ju prekë zemrat (VIDEO) – AlpeGossip
NËNA E PËRCOLLI NUSE/ Gresa Behluli sjell këngën që do t’ju prekë zemrat (VIDEO)

NËNA E PËRCOLLI NUSE/ Gresa Behluli sjell këngën që do t’ju prekë zemrat (VIDEO)

Një javë më parë, vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza, Gresa Behluli, i dha fund beqarisë. Fillimisht ajo mbajti festën e kanagjegjit, që tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave dhe më pas shkëlqeu në dasmën e saj me fustanin e bardhë të nusërisë.

 

 

Gjatë dasmës, Gresa realizoi këngën më të re me të ëmën, “Nana përcjell vajzën”, këngë e cila përfshin momente të ndryshme nga dasma.

Ëmë e bijë tregojë në këngën e re përjetimin e tyre për martesën e Gresës, teksa Shkurte e uron me fjalët më të ngrohta, që me siguri do t’ju prekin zemrat.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PeYEy4_Rrsc#action=share