FANSAT MEZI PO PRESIN/ Lea Michele do të performojë si Ariel live në Los Angeles së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT MEZI PO PRESIN/ Lea Michele do të performojë si Ariel live në Los Angeles së shpejti (FOTO)

FANSAT MEZI PO PRESIN/ Lea Michele do të performojë si Ariel live në Los Angeles së shpejti (FOTO)

Në kuadër të 30-vjetorit të filmit vizatimor “Sirena e vogël”, aktorja me famë botërore Lea Michele do të performojë live në Los Angeles.

32-vjeçarja brune pritet që të sjellë një performancë të jashtëzakonshme si sirenë përkrah 64-vjeçarit Harvey Fierstein edhe  65-vjeçarit Ken Page më datën 17 dhe 18 maj.

Gjithashtu të tjerë personazhe që do i bashkohen aktores janë: Fierstein si Ursula, Page si Sebastian, Peter Gallagher si Mbreti Triton dhe Leo Gallo si Princi Eric.

Thuhet se gjithçka do të realizohet si në filmin e animuar dhe përgatitjet tashmë kanë nisur prej disa kohësh.

Rikujtojmë se vetëm pak javë më parë Lea ka mbaruar muajin e saj të mjaltit me bashkëshortin Zandy Reich. Tashmë detyra e thërret dhe duhet t’i dedikohet profesionit të saj…