U MARTUA NË FSHEHTËSI/ Miley Cyrus konfirmon kurorëzimin e dashurisë 10 vjeçare (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U MARTUA NË FSHEHTËSI/ Miley Cyrus konfirmon kurorëzimin e dashurisë 10 vjeçare (FOTO+VIDEO)

U MARTUA NË FSHEHTËSI/ Miley Cyrus konfirmon kurorëzimin e dashurisë 10 vjeçare (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Miley Cyrus ka konfirmuar se është martuar me Liam Hemsworth në një ceremoni të fshehtë gjatë festave të fundvitit.

26-vjeçarja ka bërë tashmë publike lajmin e bukur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, teksa çifti shfaqet shumë i lumtur.

Dasma është zhvilluar me masa të larta sigurie, pasi dyshja e njohur kanë preferuar që lajmin e bukur ta japin pas përfundimit të saj.