DO BËHET BABA SË SHPEJTI/ “Kemal” jep lajmin e hidhur për fansat – AlpeGossip
DO BËHET BABA SË SHPEJTI/ “Kemal” jep lajmin e hidhur për fansat

DO BËHET BABA SË SHPEJTI/ “Kemal” jep lajmin e hidhur për fansat

Tashmë është bërë e ditur se aktori turk, Burak Ozcivit dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen do bëhen prindër së shpejti.

Mirëpo, sipas mediave turke gjatë kësaj kohe Burak nuk do të shfaqet në asnjë serial, lajm ky që i ka hidhëruar fansat e tij.

Ende nuk dihet se kur do të bëjë rikthimin pranë ekranit televiziv por nuk ka dyshim se do i mungojë të gjithëve.

për publikun shqiptar u bë më i njohur në rolin e Kemal me Nihan te seriali “Kara Sevda”.