ME PUSHUME SË BASHKU/ Tea zbulon a është në një lidhje me Fationin: Jemi… (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHUME SË BASHKU/ Tea zbulon a është në një lidhje me Fationin: Jemi… (FOTO)

ME PUSHUME SË BASHKU/ Tea zbulon a është në një lidhje me Fationin: Jemi… (FOTO)

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Tea Trifoni dhe Fation Kuqari, janë parë shpeshherë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje ato ndodhen edhe me pushime së bashku, duke shijuar plazhin dhe rrezet e diellit.

Tea ka publikuar së fundmi një video në “Instagram”, ku shfaqet Fationi teksa shikon nga deti. “Roja i plazhit për sot është Fation Kuqari”, shkruan ajo në videon në fjalë, duke etiketuar edhe ish-konkurrentin e “Për’puthen”.

Me pushime së bashku në plazh, Tea zbulon a është në

E menjëherë fansat e kanë pyetur nëse është në një lidhje me Fationin, duke qenë se së fundmi kanë kaluar mjaft kohë me njëri-tjetrit. Por ajo sqaron se si qëndron e vërteta”.

“Sigurisht që jo, unë me Fationin jemi miq shumë të mirë dhe me pushime jemi si grup, jo vetëm ne të dy”, është shprehur Trifoni.

Me pushime së bashku në plazh, Tea zbulon a është në

Me pushime së bashku në plazh, Tea zbulon a është në

Me pushime së bashku në plazh, Tea zbulon a është në

Me pushime së bashku në plazh, Tea zbulon a është në