“THJESHT ARGËTOHEM”/ Alketa publikon VIDEON dhe i “bën” buzët sa herë të ketë qejf – AlpeGossip
“THJESHT ARGËTOHEM”/ Alketa publikon VIDEON dhe i “bën” buzët sa herë të ketë qejf

“THJESHT ARGËTOHEM”/ Alketa publikon VIDEON dhe i “bën” buzët sa herë të ketë qejf

Fotot dhe videot e fundit nga Alketa Vejsiu janë bërë shkak që ndjekësit të mendojnë se moderatorja kë bërë ndërhyrje në buzë.

“A mendon dhe ti si ne, që buzët i kishe më mirë pa filler”, ka shkruar një prej ndjekësve në rrjetet sociale në llogarinë e Alketës.

Sakaq kjo e fundit i ka kthyer menjëherë përgjigje, duke treguar se gjithçka është vetëm çështje filtrash dhe ajo nuk ka bërë asnjë ndryshim. Madje për ta provuar këtë ka hedhur më pas një video duke ndryshuar filtrat e ndryshëm të ‘Instagram’, në disa prej të cilave buzët duken më voluminoze e në të tjera ashtu siç publiku është mësuar ta shohë prej kohësh.

Pra u mor vesh, Alketa nuk i ka bërë buzët, vetëm se ndonjëherë në ‘Instagram’ duhet të dukemi më në formë seç jemi dhe për këtë na vjen në ndihmë ndonjë efekt a filter i krijuar posaçërisht për këtë arsye./