PUBLIKON FOTON/ Beniada Nishani konfirmon romancën me vëllain e Arbër Hajdarit – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON/ Beniada Nishani konfirmon romancën me vëllain e Arbër Hajdarit

PUBLIKON FOTON/ Beniada Nishani konfirmon romancën me vëllain e Arbër Hajdarit

Prej kohësh po përflitej se Beniada Nishani dhe vëllai i Arbër Hajdari, Blerti janë në një marrëdhënie.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim nga ana e dyshes por së fundmi ish-banorja e ‘BBVIP’ ka publikuar një foto në InstaStory ku duken dy duar të kapura me njëra-tjetrën, duke konfirmuar se ajo është në një lidhje me ish-futbollistin.

Kujtojmë se disa javë më parë paparaci i ‘PanoramaPlus” fotografoi Beniadën dhe partnerin e saj  duke bërë kështu bërë daljen e parë publike në premierën e filmit të Eduart Grishajt. Ashtu si shihet, Arbana dhe Eduarti janë shoqëruar në këtë foto nga Beniada dhe partneri i saj, Blerti.  Por dhe emri i tij nuk është një emër i panjohur për publikun.