“MEZI PO E PRES”/ Zbulohet super performanca e Elvana Gjatës në “Sunny Hill Festival” (VIDEO) – AlpeGossip
“MEZI PO E PRES”/ Zbulohet super performanca e Elvana Gjatës në “Sunny Hill Festival”  (VIDEO)

“MEZI PO E PRES”/ Zbulohet super performanca e Elvana Gjatës në “Sunny Hill Festival” (VIDEO)

Më datat 2, 3 dhe 4 gusht do të mbahet në Prishtinë “Sunny Hill Festival”, festivali i organizuar nga babai i Dua Lipës e që mbledh këngëtarët më në zë dhe ato me famë botërore. Një nga këngëtaret që do performojë është edhe Elvana Gjata e cila ka nisur përgatitjet pasi data 2 po afron.

Elvana ka postuar sot dy video ku shfaqet duke punuar me koreografin Albi Nako dhe grupin e tij të baletit për një super performancë.

Në fund Elvana shprehet se mezi po pret festivalin duke bërë shqiponjën me duar.