KATASTROFAT E TAPETIT TE KUQ/ Nina Dobrev dhe Olivia Munn të veshurat më keq në "Critic’s Choice Awards" - AlpeGossip
KATASTROFAT E TAPETIT TE KUQ/ Nina Dobrev dhe Olivia Munn të veshurat më keq në “Critic’s Choice Awards”

KATASTROFAT E TAPETIT TE KUQ/ Nina Dobrev dhe Olivia Munn të veshurat më keq në “Critic’s Choice Awards”

“Critic’s Choice Awards” u zhvilua mbrëmjen e djeshme në Santa Monica.

Vipa të shumtë morën pjesë në eventin e përvitshëm i cili nderon filmat më të mirë në kinematografi.

Ndërkohë që shumë prej figurave të famshme shkëlqyen në event, kishte dhe nga ata të cilët nuk e kaluan “klasën” me veshjet e tyre.

Judy Greer, Lucy Boynton dhe Dina Shihabi, të gjitha ishin një “katastrofë”.

Dhe jo vetem femrat, por kishte edhe meshkuj të cilët ishin në listën e të veshurve më keq si: Ken Jeong dhe Lakeith Stanfield.

Nina Dobrev

Olivia Munn

Dina Shihabi

Carrie Keagan

Janet Mock

Ken Jeong  and Lakeith Stanfield