I KEMI PARË VETËM “CHIC”/ Vajzat VIP që preferojnë të veshin dhe tuta (FOTOT) – AlpeGossip
I KEMI PARË VETËM “CHIC”/ Vajzat VIP që preferojnë të veshin dhe tuta (FOTOT)

I KEMI PARË VETËM “CHIC”/ Vajzat VIP që preferojnë të veshin dhe tuta (FOTOT)

Gjithmonë jemi mësuar që t’i shohim vajzat e showbizzit shqiptar të veshura bukur dhe të kuruara deri në detaje.

Veshja dhe paraqitja e jashtme e tyre për ato ka shumë rëndësi pasi janë dhe personazhe publike dhe e kanë atë “merakun” se si do duken ato në sy të ndjekësve të tyre.

Disa prej tyre preferojnë të vishen klasike me pantallona, taka, xhaketa por disa prej tyre kanë preferuar që të “thyejnë”  këtë rregullin e të qënurit klasike duke u veshur me tuta dhe atlete.

Alpegossip.al ju sjell disa nga fotot e vajzave VIP me tuta.