“KJO ËSHTË ELVANA, TË TJERAT JANË VRER I RRJETEVE SOCIALE”/ Olti Curri mbështet “mollën e sherrit” (VIDEO) – AlpeGossip
“KJO ËSHTË ELVANA, TË TJERAT JANË VRER I RRJETEVE SOCIALE”/ Olti Curri mbështet “mollën e sherrit” (VIDEO)

“KJO ËSHTË ELVANA, TË TJERAT JANË VRER I RRJETEVE SOCIALE”/ Olti Curri mbështet “mollën e sherrit” (VIDEO)

Prej ditësh qarkullon në media lajmi i përleshjes në zonën e ish Bllokut ku thuhej se “molla e sherrit” ishte Elvana Gjata.

Të shumta ishin kritikat për të por kishte dhe nga ata të cilët e mbështesnin.

Një prej tyre është dhe Olti Curri. Opinionisti ka shprehur mbështetjen ndaj këngëtares përmes një video të publikuar.

Në të shfaqej Elvana duke performuar në skenë dhe mbishkrimi i saj ishte:

“Kjo është Elvana! Të tjerat janë vrer i hijenave të rrjeteve sociale” .

Me këto fjalë Olti tregon se është pranë këngëtares edhe në ditët e saj  më të këqija.

/AlpeNews.al